Param Olsun - Görev Yap İnternetten Para Kazan - Ek Gelir Fırsatları

Satış İptal İade ve Fesih Sözleşmesi

1.    Sözleşmenin Tarafları
 1.1.    İşbu Sözleşme; bir tarafta https://www.paramolsun.com ile diğer tarafta PARAM OLSUN ve Alt Domainleri (360sosyal.com ve sosyalkovan.com) tarafından sunulan hizmetlerden yararlanacak olan kişi/kişiler/kurum arasında kurulmuş sayılacaktır. PARAM OLSUN ve Alt Domainleri ile birlikte hizmet alan ve hizmet veren tarafları içermektedir. Hizmet alanları ve hizmet veren sosyal medya ve dijital platform kullanıcılarını buluşturarak aracılık hizmeti sağlar.


 1.2.    İşbu Sözleşme’de bundan sonra alıcı konumundaki kişi/kişiler/kurum “MÜŞTERİ”; hizmet verecek olan taraf ise “PARAM OLSUN ve Alt Domainleri” olarak anılacaktır. Müşteri, PARAM OLSUN ve Alt Domainlerine üye olup hizmet alan ve sunan kişileri kapsamaktadır. Ayrıca paramolsun.com, web sitesi üzerinden hizmet sunan kişilere de hizmetleri karşılığı ödeme sunmayı taahhüt eder. Bu kullanıcılara, hizmet alan kişiler tarafından alınan hizmet bedellerinin komisyonu kesilir ve ödemeleri gönderilir. Her bir paramolsun.com sitesi üyesi kendi kazançlarının vergilerinden sorumludurlar.


 1.3.    PARAM OLSUN ve Alt Domainleri; www.paramolsun.com üzerinde belirtilen hizmetleri Sözleşme’deki şartlar dâhilinde sağlayan satıcı konumundaki taraf olup; MÜŞTERİ ise bu hizmetlerden yararlanmak amacıyla gerekli bilgileri sağlayan ve hizmet karşılığı bedeli ödeyen alıcılardır. Ayrıca paramolsun.com sitesinde hizmetleri gerçekleştiren kullanıcılar MÜŞTERİ olmanın yanında bundan sonra HİZMET SAĞLAYICILAR diye bahsedilecektir.


 1.4.    Üç farklı web sitesi üzerinde konumlandırılan ve dijital ürün niteliği taşıyan ürünler 1.5 - 1.6 ve 1.7 maddelerinde tarif edilmişlerdir.


 1.5.    paramolsun.com web sitesine üye olan kullanıcılar verilen görevleri yaparak para kazanırlar ve kendileri de bu görev verebilirler. Görev yaparak tam onay alan kullanıcılar belirtilen rakamlarda ücret kazanmaya hak kazanmışlardır.


 1.6.    360sosyal.com web sitesinde yer alan kullanıcılar ise belirli sosyal medya görevleri vererek 1.5. maddede belirtiler kullanıcılara görevlerini icra ettirirler. 

1.7.    paramolsun.com web sitesinde yer alan kullanıcılar hem MÜŞTERİ hem de HİZMET SAĞLAYICI olarak geçmektedir.

Satış Sözleşmesinin Konusu ve İşleyişi


 2.1.    İşbu sözleşme MÜŞTERİ’nin sosyal medya ve dijital platformlarında oluşturdukları hesaplarında reklam veya tanıtım gibi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla MÜŞTERİ’nin hatasız olarak verdiği bilgiler doğrultusunda PARAM OLSUN ve alt domainleri  tarafından internet sitesinde belirtilen hizmetlerin sunulması ve karşılığında MÜŞTERİ’nin Sözleşme’ye ilişkin bedeli ödemesinden ibarettir.


 2.2.    İşbu Sözleşme; Türk Hukukuna tabi olup Sözleşme’nin uygulanması esnasında ve sonrasında çıkabilecek tüm ihtilaflara Türk Hukuku uygulanacaktır. MÜŞTERİ’nin 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve 6098 sayılı Türk Borçlar Kanunu kapsamındaki tüm hakları korunmaktadır.

2.3. Madde 1.5’de yer alan web sitesi ana sağlayıcı olarak belirlenmiştir. Burada yer alan kullanıcılar verilen sosyal medya görevlerini yaparak para kazanmaya hak sağlarlar. Takip eden madde 1.6 ve 1.7’de yer alan web sitelerindeki kullanıcılar ise görev verirler ve bunun karşılığında ücret öderler. Ödedikleri bu ücretin bir kısmı 1.5. maddede yer alan sitenin kullanıcılarına gider bir kısmı ise sistem tarafından komisyon bedeli olarak kesilir. 

2.4. Verilen görevleri admin onaylamak zorunda değildir. Ancak görev veren kullanıcılar verdiği görevlerden hukuki olarak kendileri sorumludurlar. Verilen görev onaylanmış dahi olsa görev içeriği sorumluluğu tamamı ile görev veren kişiye aittir. Admin sadece metin içeriğini inceler ve onay verir.

İptal ve İade Sözleşmesi

 

3.1. Sözleşme tarafları aşağıdaki maddelerde tek tek sayılacaktır. Her biri için iptal ve iade koşulları farklı işler.

3.2. paramolsun.com sitesinde yer ala ve görev yapan kullanıcılar ilk taraftır. Sistemde verilen görevleri yapmak ile sorumludurlar. Verilen her görevi yapmak zorunda değildirler. Görevler arasında seçim yapabilirler. Ancak verilen görevleri belirtilen şartları tam olarak yaptıkları durumda ücreti almaya Hakk kazanırlar. 

3.2.1. Yukarıdaki 3.2. maddede yer alan kullanıcılar verilen görevleri hatalı yaptıkları zaman ücret almaya hak kazanamazlar. Ancak görevleri sistem dışında herhangi bir paylaşım yapmaları yasaktır. Bu tip durumlarda tek taraflı olarak kullanıcı sistemden uzaklaştırılır. Tanımlanmış bakiyesi sistemde kalır. Daha önce kazandığı tüm ücret kullanıcıdan geçmişe dönük olarak faizi ile geri alınır. Ayrıca da  kazandığı tüm ücretin 10 katı kadar da tazminat ödemeye razı olur. 

3.2.2. Verilen görevlerin kötüye kullanımı durumunda da üst maddede yer alan tüm cezai sorumluluklar birebir geçerlidir. 

3.3. 360sosyal.com sitesi sistemdeki ikinci taraftır. Burada yer alan kullanıcılar görev veren ve sistemden ücret karşılığı sosyal medya hizmeti alan kişilerdir. Buradaki kişiler verdikleri görevlerden kendileri sorumludur. Madde 2.4’de yer alan şartlara tabi olarak verdikleri görevler admin tarafından onaylansa dahi herhangi bir cezai durum gerektiren sorumluluklardan kurtulamazlar. Ayrıca böyle bir durumda paramolsun.com tarafından da yasal olarak tazminat alma hakkı saklıdır. 

3.3.1. 360sosyal.com sitesi hizmet sağlayıcı ana sitedir. İptal hükümleri 3.3. maddede sayılan durumlarda tek taraflı olarak yapılmaktadır. Eğer kullanıcının üyeliği tarafımızca iptal edilir ise sistemdeki bakiyesi geri iade edilir. 

3.3.2. 360sosyal.com sitesinde verilen tüm görevler tek taraflı olarak iptal edilme hakkı sisteme aittir. Özellikle rakip sistemlerin burada görev vermeleri yasaktır. Referans linki görevi, Cinsel içerikli görev, Siyasi görev, SMM Panel, Sosyal Medya takipçi beğeni satışı siteleri, illegal bahis ve diğer yasalara karşı içerikler ve para kazandıran diğer sitelerin reklamını yapmalarına izin verilmez. Aksi durumda tüklenilen bakiyeler geri iade edilmez. Bakiye sistemi ile çalışan bu platformda alınmak istenilen hizmet tarafımızca gerçekleşemez ise geri iade sağlanabilir. Aksi durumda kullanıcının bakiyesini iade hakkı yoktur. Sistemde yer alan kategoriler ve alt anlık olarak güncellenmektedir. Bakiye yükleyen kişiler bunu bilerek ve kabul ederek yükleme yapmak durumundadırlar. Eğer bakiye bir hizmeti almak için yüklenmiş ise ve daha sonra almak istediği hizmet kategorisi ve alt servisi kaldırmış ise bir ay içerisinde sistemimiz tarafından eklenmesi için beklenmelidir. Eğer bir ay içerisinde servis eklenmez ise bakiye iadesi bakiye eklediği karta sağlanacaktır.

3.5. Üçüncü taraf olan bayi, sosyalkovan.com sitesini üçüncü kişilere ana sağlayıcıdan API sağlayarak sistemi kullandırır. Bayilere ait olan bu sistemi kullanan dördüncü taraflar ise 3.3. maddede yer alan tüm hükümlere tabidirler.

3.6. Sözleşme taraflarında 5. taraf ise sistemden API sağlayan SMM panellerdir. SMM paneller ile ilgili hükümler “API Sağlayıcı SMM Panellere Ait Hükümler” adlı ekteki tüm sorumluluklara ve hükümlere tabidir.

Bize Ulaşın

United Kurumsal Hizmetler Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
info@paramolsun.com
+90 530 500 73 22

Kazanmaya Hemen Başla

Artık sistemi tanıyorsun ve kazanmaya başlamak için sabırsızlandığını biliyoruz, hemen yeni bir üyelik oluştur ve aramıza katıl iyi kazançlar.